Ages plus s.r.o. - reklamní agentura

Grafika a polygrafie

Součástí agentury AGES je i grafické pracoviště, vybavené špičkovými počítači MAC. Odtud vzešla celá řada grafických návrhů, oceněných v soutěži o Zlatou pecku - prestižní cenu Asociace českých reklamních agentur.

Nejvyšší ocenění získal AGES celkem třikrát: ve dvou případech za grafické návrhy pro Budějovický Budvar a jednou za Český olympijský výbor.

Naše grafické návrhy jsou podkladem pro výrobu letáků, časopisů, knih, brožur, inzertních ploch, plakátů, billboardů atd. Kromě toho je grafické pracoviště propojeno i s videostřižnami a může tak přímo zasahovat i do oblasti videa a filmové tvorby. Výraznými rysy DTP společnosti AGES jsou rychlost, kvalita a flexibilita.

Polygrafie

V oblasti polygrafie spolupracuje AGES výhradně s nejlépe vybavenými tiskárnami, které disponují tiskařskými stroji Heidelberg, Manroland, KBA atd.
Pro přípravu tiskových materiálů využívá AGES vlastní DTP studio.

Agentura AGES byla již několikrát oceněna v rámci kreativní soutěže českých reklamních agentur Zlatou peckou za první místa v oblasti polygrafie - plakáty, publikace, kalendáře, brožury, atd., pro klienty Budějovický Budvar, Český olympijský výbor, Jan Saudek a další...V roce 2012 - 15 grafické zpracování
a výroba reprezentační publikace „Kutná Hora ve fotografii"